MyOwnConference slapukų politika

Slapukai yra tekstiniai failai, atsisiųsti į jūsų kompiuterį, išmanųjį telefoną ar planšetę, kuomet lankotės svetainėje. Jie yra išsaugomi jūsų įrenginyje, siekiant jus atpažinti, kuomet kitąkart lankysitės mūsų svetainėje. MyOwnConference naudoja slapukus siekiant padidinti svetainės kokybiškumą, supaprastinant sąveiką, bei pagerinti vartotojams teikiamas paslaugas.

Slapukai yra:

  • Domeno pavadinimas bei internatinio ryšio mazgo pavadinimas;
  • IP kompiuterio adresas ar interneto paslaugų teikėjo pavadinimas;
  • Vartotojo operacinė sistema (pvz. MacOS, Windows);
  • Naršyklės tipas ir versija (e.g., Safari, Google Chrome, Mozilla Firefox);
  • Svetainės pavadinimas, iš kurios buvo atlikta konversiją į MyOwnConference;
  • Naudoto prietaiso pavadinimas.

Slapukai leidžia identifikuoti apsilankymo MyOwnConference svetainėje datą, išmokti joje naršyti, bei užfiksuoti laiką, praleistą kiekviename puslapyje. Ši informacija padeda mums nustatyti jūsų įpročius ir pageidavimus, kuomet dirbate su MyOwnConference. Tuo pat metu, nekaupia jokios asmeninės informacijos ir negali būti naudojami jūsų identifikavimui.

Slapukai

МyOwnConference naudoja dviejų tipų slapukus:

  • Sesijos slapukai yra sukuriami, kuomet vartotojas apsilanko interneto svetainėje ir automatiškai ištrinami jam išėjus, ar užvėrus naršyklę. Sesijos slapukai leidžia išvengti pakartotinio būtinosios informacijos įvedimo. Šie MyOwnConference tipo slapukai, nekaupia jokios asmeninės informacijos, siekiant jus identifikuoti.
  • Nuolatiniai slapukai saugomi vartotojo įrenginyje net ir užvėrus naršyklę. Jie gali būti ištrinami rankiniu būdu. Nuolatiniai slapukai fiksuoja būdus, kuriais vartotojas naršo svetainėje, jo lankytinus puslapius ir pasirenkamus vartotojo nustatymus. Tokių duomenų stebėjimas mums leidžia optimizuoti svetainės darbą ir tobulinti jos turinį.

MyOwnConference pasižymi informaciją apie jus, kuomet konversija atliekama per trečiųjų šalių teikiamą nuorodą. Tokių išteklių savininkai gali suteikti mums informaciją apie slapukus, naudojamus jų interneto svetainėse. Atkreipkite dėmesį, kad trečiųjų šalių naudojami slapukai, nėra pavaldūs MyOwnConference slapukų politikai.


( Paskutinis koregavimas 2015 balandžio 21. Redakcija: 1.1)

Mes naudojame slapukus, suteikdami jums geriausią vartotojo patirtį. Jei ir toliau naudositės mūsų svetaine, esame tikri, kad norėsite gauti iš mūsų ir slapukus. Jei norite sužinoti daugiau apie slapukus prašome Spauskite čia.

Aš sutinku
Pagalba internete
You are using AdBlock or some other extension that blocks ads. This is why you do not see the Online Support popup at our website. We recommend either disabling the extension or whitelisting MyOwnConference.com.
Pagalba internete
Pokalbis