Dažniausiai užduodami klausimai


Jokių rezultatų :(

Bandomasis


Koks yra bandomasis periodas?

Bandomasis paketas gali būti naudojamas 30 dienų. Per šį bandomąjį laikotarpį, galite sužinoti apie teikiamas paslaugos, ir pasirinkti jums labiausiai tinkantį paketą.

Kas nutinka pasibaigus bandomajam periodui?

Kai praėjo 30 dienų, galite pasirinkti bet kurį mokamą planą ir toliau naudotis savo registruota paskyra. Atkreipkite dėmesį, kad jei jūs nuspręsite nebesinaudoti šia paslauga, visi įkelti failai (video, dokumentai ir kita) bus ištrinti, ir paskyra bus panaikinta per 30 dienų.

Kokie yra nemokamo plano apribojimai?

Nemokamas planas turi du apribojimus

 • plano galiojimo laikas 30 dienų.;
 • įrašų trukmė ribojama iki 20 minučių.

Kitos funkcijos veikia pilnai.

Apmokėjimas


Koks yra MyOwnConference paketų galiojimo laikas?

Turime trijų rūšių paketus: vienkartinius, metinius ir mėnesius paketus. Vienkartiniai paketai galioja 24 valandas nuo mokėjimo momento. Mėnesinis paketas galioja - 30 dienų, o metinis - 365 dienas nuo mokėjimo dienos.

Koks plano naudojimo periodas gali būti apmokamas?

Bet koks pasirinktas planas gali būti apmokamas iki 12 mėnesių.

Kaip galiu atlikti apmokėjimą?

Mokėjimas atliekamas per mokėjimo sistemą, kuri palaiko Visa, MasterCard ir debetines korteles.

Koks yra mano turimų seminarų skaičiaus apribojimas?

Mes neribojame seminarų skaičiaus. Jūs galite turėti neribotą skaičių seminarų, pasirinkę bet kurį paketą.

Ar gausiu kokią nors nuolaidą, mokėdamas daugiau nei už vieną mėnesį?

Jei mokate už daugiau nei du mėnesius, arba perkate bet kurį mokamą planą su daugiau nei vienu seminaro kambariu, gaunate 10% nuolaidą nuo to.

Pagrindiniai klausimai


Ar saugi yra platforma?

Mes naudojame pažangiausias technologijas, siekiant apsaugoti vartotojų duomenis. Visa jūsų informacija, įkelti dokumentai, video, failai ir audio transliacijos yra apsaugoti pagal SSL sertifikatus.

Ar yra kokia nors integracija į socialinius tinklus?

Taip, visi jūsų svečiai ir seminarų dalyviai, turi galimybę prisijungti naudojantis paskyra vienoje iš septynių socialinių platformų.

Kokios kokybės transliaciją turėsiu seminarų metu?

Mes naudojame adaptyvią garso ir vaizdo kokybę, todėl seminaro transliacijos kokybė, priklausys nuo jūsų interneto spartos. Aukščiausiai kokybei pasiekti, jūsų interneto greitis turėtų būti ne mažesnis kaip 2MB (jei naudojate kamerą bendravimo metu). Jei kameros nenaudojate, interneto ryšys gali būti lėtesnis.

Kokie failai yra palaikomi?

Šie failų formatai, gali būti įkelti ir naudojami seminarų metu:

 • dokumentai: .ppt  .pptx  .pdf  .odp  .png  .jpg 
 • video ir audio: .mp4  .mp3
 • pasidalinti failai: visi išskyrus tuos, kurie išvardyti pirmiau minėtose kategorijose.

Mobili aplikacija


Akıllı telefonumdan veya tabletimden web seminerine katılmam mümkün mü?
Mobil cihazınızdan web seminerine katılmak için web tarayıcısında web semineri linkini açın. Şu tarayıcıları kullanmanızı öneriyoruz: Google Chrome, Puffin.

Web seminerine mobil cihazdan nasıl katılırım?
 1. Web tarayıcınızı açın.
 2. Semineri organize edenler tarafından verilen web semineri linkini kopyalayın.
 3. Tarayıcının adres alanına yapıştırın.
 4. Adınızı girin.
Kokios yra dalyvių galimybės, naudojantis mobilia aplikacija?

Klausyti transliacijas, rašyti žinutes pokalbiuose, skaityti vedančiųjų ir kitų dalyvių žinutes, žiūrėti vedančiojo video ir pristatymus.

Kokios galimybės vesti seminarą naudojantis mobilia aplikacija?

Tokios galimybes nėra, nes programėlė skirta tik dalyvavimui seminare. Šiuo metu kuriame mobilią aplikaciją, kurios pagalba galėsite vesti internetinius renginius.

Techninės problemos


Ką daryti, jei mano mikrofonas ir kamera neprisijungia prie Google Chrome?

Google Chrome turite 2 kartus patvirtinti leidimą prisijungti prie jūsų kameros ir mikrofono: Adobe Flash Player nustatymuose ir naršyklės iššokančioje opcijoje, viršutinėje ekrano dalyje. Patvirtinkite tai paspausdami "Allow" mygtuką.

Ką turėčiau daryti, jei seminaras neveikia?

Mūsų seminarų programinė įranga paprastai veikia su bet kokia naršykle ir bet kokia platforma. Mūsų komanda tikrina platformą su visomis šiuo metu prieinamomis operacinėmis sistemomis ir visomis galimomis naršyklėmis. Bet, deja, kartais pasitaiko išimčių. Pavyzdžiui, seminaras neveiks, jei:

 • Adobe Flash Player nėra instaliuotas į jūsų kompiuterį. Galite jį atsisiųsti ir instaliuoti iš here.
 • Jūsų naršyklė nepalaiko HTML5 ar naršyklėje neveikia JavaScript;
 • Jūsų naršyklė, ar kiti instaliuoti priedai kaip antai: AdBlock, FlashBlock ar panašūs, blokuoja Adobe Flash Player.

Jei jūs ar jūsų dalyviai, turi panašių problemų naudojant mūsų platformą, prašome susisiekti su mūsų technine pagalba. Mes pasistengsime jums padėti kuo greičiau.

Ką turėčiau daryti, jei nepavyksta įkelti failo?

Patikrinkite kuriame sektoriuje galite įkelti pageidaujamus duomenis. Jūs negalite įkelti video įrašų į dokumentų sektorių, ar dokumentų į failų sektorių ir pan.

 • Jei nepavyko įkelti dokumento, pasitikrinkite ar jo formatas leidžiamas;
 • Only MP4 and MP3 formatai gali būti įkelti į video/audio sektorių.

Jei jūs ar jūsų dalyviai, turi panašių problemų naudojant mūsų platformą, prašome susisiekti su mūsų technine pagalba. Mes pasistengsime jums padėti kuo greičiau.

Ką turėčiau daryti, jei skaidrės iš įkelto dokumento negali būti rodomos?

Ši problema gali kilti dėl neteisingo laiko, rodomo jūsų kompiuteryje. Jums reikia aktyvuoti Get Date and Time funkciją iš serverio, tai atliekant kompiuterio nustatymuose, arba nustatyti dabartinį laiką ir datą rankiniu būdu. Tikslios datos ir laiko būtinybė, yra susijusi su mūsų paslaugomis ir galimybe peržiūrėti įkeltus failus atskirai savo seminaro.

Sistema leidžia įkelti dokumentus iki 50 MB, kuriuose yra ne daugiau kaip 200 skaidrių.

Kodėl dokumentas dingsta vos jį įkėlus?

Kadangi failui buvo nustatytas slaptažodis. Mūsų sistema negali atidaryti slaptažodžiu apsaugotų failų. Todėl, prieš įkeliant dokumentą, turėtumėte įsitikinti, kad jis nėra apsaugotas slaptažodžiu.

Kodėl aš negaliu prisijungti prie seminaro?

Jei esate seminaro klausytojas, galimas atvejis, kad seminaro moderatorius užblokavo prieigą prie šio seminaro. Tokiu atveju, jums reikėtų kreiptis į seminaro organizatorius, kad jums būtu suteikta nuoroda, siekiant išsiaiškinti užblokavimo priežastį.

Tikėtina, kad jūsų sistemos administratorius atsisakė prieigos prie svetainių ir paslaugų, neatitinkančių jų reikalavimų.

Verslo klientams

Galimas atvejis, kad jūsų sistemos administratorius apribojo prieigą prie kelių svetainių ir paslaugų, kurios neatitinka įmonės keliamų reikalavimų.

Norėdami rengti seminarus jūs turite

Atverti prieigą prie šių šaltinių:

 • Ports 1935 (TCP), 443 (HTTPS)

Control Panel


Kaip aš galiu įrašyti seminarą?

Norėdami įrašyti seminarą, jums reikia paspausti mygtuką „įrašyti“ seminaro metu. Norėdami sustabdyti įrašymą, jums reikia paspausti tą patį mygtuką.

Įraše bus pateikta visa, kas vyksta seminaro metu. Vartotojų sąrašas, žymeklis, mygtukai, ir pokalbių žinutės nebus įtraukti į įrašą.

Sustabdžius įrašymą, įrašas automatiškai bus siunčiamas konversijai. Įrašytą seminarą bus galima parsisiųsti iš valdymo pulto ar seminaro kambario MP4 format (video - H.264, audio - AAC). Be to, jūs galite peržiūrėti įrašą internete, ar paleisti pakartotinai per kitus seminarus.

Kaip aš galiu pakviesti dalyvius į seminarą?

Kviečiant dalyvius seminarą, jums reikės nukopijuoti nuorodą į seminaro kambario prisijungimo puslapį:

 • jei esate kambaryje, nuorodos kopijavimo mygtukas yra viršutiniame kairiajame ekrano kampe, šalia jūsų seminaro pavadinimo;
 • jei esate valdymo pulte, nuorodos kopijavimo mygtukas yra "seminaruose" – kuris taip pat generuoja kvietimo funkciją.

Nukopijavę nuorodą, galite siųsti ją dalyviams.

Be to, Jūs galite įjungti "pasidalinimo" funkciją jūsų dalyviams, tokiu būdu informuodami apie savo renginį.

Ar galima įtraukti paslaugą į mano svetainę?

Taip. Galite įtraukti paslaugą į savo svetainę, ir vartotojai galės dalyvauti seminare tiesiogiai iš jūsų svetainės. Built-in versija palaiko audio ir video transliaciją, dalinimąsi ekranu, dokumentais bei video medžiaga.

Žmonės naudojantys Built-in versiją dalyvauja seminaruose tik kaip klausytojai: jie negali kalbėti, skaityti ir siųsti pokalbių žinučių, ir nedalyvauja apklausose.

Kaip galiu įkelti dokumentą?

Valdymo pulte pasirinkite „pristatymai“, tada spustelėkite pridėti failus. Atsiradusiame lange pasirinkite reikiamus failus;

Koks yra maksimalus leidžiamas dokumento dydis?

Sistema leidžia įkelti failus iki 100 MB, turinčius ne daugiau nei 250 skaidrių.

Ar galiu importuoti prenumeratorius iš kitų sistemų?

Taip. Galite importuoti prenumeratorius iš bet kurios pašto sistemos, kuri reikalauja vartotojų prenumeratos patvirtinimo, pavyzdžiui, Smart Responder ar Mail Chimp Smart.

Jūs turite susisiekti MyOwnConference pagalbos tarnyba, dėl prenumeratorių importo iš kitų sistemų. Mes patikrinsime, kad būtų išvengta laiškų siuntimo adresatams, kurie nepatvirtino sutikimo gauti tokią korespondenciją.


jei turite klausimų ar sunkumų, nesivaržydami susisiekite su mumis

Mes naudojame slapukus, suteikdami jums geriausią vartotojo patirtį. Jei ir toliau naudositės mūsų svetaine, esame tikri, kad norėsite gauti iš mūsų ir slapukus. Jei norite sužinoti daugiau apie slapukus prašome Spauskite čia.

Aš sutinku
Pagalba internete
You are using AdBlock or some other extension that blocks ads. This is why you do not see the Online Support popup at our website. We recommend either disabling the extension or whitelisting MyOwnConference.com.
Pagalba internete
Pokalbis