Privatumo politika

Vaizdo konferencijų paslaugas teikianti MyOwnConference pripažįsta informacijos konfidencialumo svarbą. Šis privatumo politikos dokumentas apibrėžia mūsų įsipareigojimą dėl asmeninės informacijos saugojimo, kurią mums pateikiate.

Bendradarbiaudami su paslaugų teikėju MyOwnConference, dalinatės savo asmenine informacija. Tokia informacija apima: vardą, el. pašto adresą ir kitus asmeninius duomenis, susijusius su teikiamomis paslaugomis. Mes norėtumėme jus paraginti reguliariai lankytis tinklalapyje, sekant privatumo politikos atnaujinimus.

Ką mes renkame

MyOwnConference paslaugų teikėjas renka ir kaupia jūsų asmeninę informaciją su tikslu:

  • suteikti jums atitinkamą produkciją ir / ar paslaugas;
  • jums suteikti informaciją apie kitus produktus ir/ar paslaugas, kurie galėtų jus dominti; ar
  • pasitarnauti mums administruojant abišalius sandorius.

Mes galime rinkti tokią informaciją kaip:

  • vardas ir pavardė;
  • kontaktinė informacija įskaitant el. pašto adresą;
  • demografiniai duomenys: amžius, pasirinkimai ir pomėgiai;
  • kita informacija priklausomai nuo kliento apklausų ir/ar pasiūlymų.

Ką mes darome su surinkta informacija

Mes galime laikyti ir registruoti visą asmeninę informaciją, kurią esate atskleidę ryšium su mūsų teikiamomis paslaugomis, gerbiant jūsų verslo interesus. MyOwnConference ir / ar jos partneriai, gali jums siųsti leidinius arba kitokią rinkos informaciją apie mūsų produktus ir paslaugas, siekiant stebėti jūsų susidomėjimą, tam tikrai produktais ar paslaugomis.

MyOwnConference atskleis jūsų asmeninę informaciją tiems darbuotojams ar patarėjams, kuriems būtina žinoti tokią informaciją, teikiant jums mūsų produktų ir paslaugų asortimentą.

Mes taip pat galime atskleisti jūsų asmeninę informaciją verslo sandoriuose, susijusiuose su daliniu ar pilnu turto ar verslo perdavimu iš MyOwnConference akcininkų, arba vykstant įmonės restruktūrizacijai. Jei tai darome, mes reikalaujame, kad šios šalys apsaugotų jūsų informaciją lygiai taip, kaip saugojome patys. Mes taip pat turėsime atskleisti informaciją, kurios reikalauja teisiniai reglamentai. Pavyzdžiui, mes galime atskleisti jūsų asmeninę informaciją teismui, atsižvelgiant į teismo šaukimą. Mes taip pat atskleisime informaciją kitiems asmenims, jei jūs mums suteiksime leidimą tai daryti.

Jūsų turimos teisės, ryšium su mūsų renkama ir saugoma informacija

MyOwnConference imasi visų pagrįstų veiksmų, kad užtikrintų, jog renkama, naudojama ir atskleidžiama jūsų asmeninė informacija būtų tiksli, išsami ir atnaujinta. Jei pastebėjote kokių nors klaidų savo asmeninėje informacijoje, ar pakeitėte savo asmeninius duomenis, prašome kuo skubiau su mumis susisiekti, kad galėtumėme atnaujinti savo įrašus. Jūs galite susisiekti su mūsų privatumo vadybininku, jeigu norite atnaujinti mūsų turimas jūsų asmeninės informacijos detales, ar jas koreguoti. Be to, turite teisę ištrinti savo asmeninę informaciją, sukauptą MyOwnConference. Po įvykdytų sutarties sąlygų, ir mūsų bendradarbiavimo baigties, visa jūsų asmeninė informacija bus ištrinta automatiškai.

Kaip mes naudojame slapukus

Slapukas yra nedidelis failas, kuris prašo leidimo pateikti į jūsų kompiuterio kietąjį diską. Vienąkart sutikus failas yra patalpinamas, ir slapukai padeda analizuoti interneto srautą, arba leidžia jums sužinoti, kai lankotės tam tikroje svetainėje. Slapukai leidžia interneto programoms atsakyti jums kaip asmeniui. Interneto programa gali pritaikyti savo veiklą prie jūsų poreikių, mėgiamų ir nemėgiamų aspektų, renkant ir atsimenant informaciją apie jūsų pasirinkimus.

Mes naudojame srauto žurnalo slapukus, kad nustatytume, kuriais puslapiais yra naudojamasi. Tai padeda mums analizuoti duomenis apie tinklalapio srautą, ir patobulinti mūsų svetainę, siekiant prisitaikyti prie klientų poreikių. Mes naudojame šią informaciją tik statistinei analizei, o slapukai egzistuoja tik tuo metu, kai jūs naudojatės mūsų svetaine ir ištrinami, kai baigiasi naršyklės sesija.

Apskritai slapukai padeda mums pateikti kokybiškesnę interneto svetainę, įgalindami mus stebėti kurie puslapiai jums yra naudingi, o kurie ne. Jokiu būdu slapukai nesuteikia mums prieigos prie jūsų kompiuterio, ar bet kokios informacijos apie jus, išskyrus duomenis, kuriais pasirinkote su mumis pasidalinti.

Dauguma interneto naršyklių automatiškai priima slapukus, bet dažniausiai galite tai nesunkiai pakeisti savo naršyklės nustatymuose, jei apsisprendėte jų atsisakyti. Tačiau, tai gali neleisti jums pasinaudoti visais svetainės privalumais.

Iš šios svetainės surinkta informacija

Kuomet lankotės MyOwnConference svetainėje, mes galime rinkti šią jūsų informaciją: domeno pavadinimą, jūsų vardą, elektroninio pašto adresus. Mes taip pat galime rinkti statistinius duomenis, pavyzdžiui, vizitų datą ir laiką, taip pat kiekvieno lankytojo peržiūrėtus puslapius ir jų skaičių, to pasėkoje siekdami įvertinti mūsų svetainės efektyvumą ir naudingumą.

El. pašto naudojimas

Nors mes rūpinamės jūsų suteiktos asmeninės informacijos apsauga, internetas nėra 100% saugi aplinka. Jei siunčiate mums informaciją, įskaitant elektroninio pašto adresą, visa tai siunčiama jūsų pačių rizika.

Mūsų tinklapis nefiksuoja elektroninio pašto adresų be jūsų sutikimo. Tačiau, jei pateikiate savo elektroninio pašto adresą mums, jis gali būti naudojamas jums siunčiant MyOwnConference informaciją, susijusią su teikiamomis paslaugomis ir produktais. Jei mes atsiųsime jums laišką, kurio nenorite gauti ateityje, prašome naudoti atsisakymo nuorodą, arba sekti atsisakymo instrukcijas, esančias laiško apačioje, ar pranešti mums - ir jūsų elektroninio pašto adresas bus pašalintas iš mūsų sistemos.

Privačios informacijos apsauga

MyOwnConference imasi visų pagrįstų saugumo priemonių siekiant apsaugoti asmeninę informaciją nuo praradimo, neteisėto naudojimo, sunaikinimo, netinkamo naudojimo, pakeitimo ar atskleidimo. Jūsų saugumui ir apsaugai, jūsų kreditinės kortelės informacija nėra saugoma mūsų serveriuose. Jūsų mokėjimo teikėjas, šią informaciją saugo užšifruotą ir saugią jūsų vardu. Tačiau mes neatsakome už neleistiną prieigą prie MyOwnConference turimos asmeninės informacijos. Jūs galite turėti prieigą prie išorinių svetainių, paspaudę nuorodas, kurias mes teikiame. Šios trečiosios šalys nėra saistomos privatumo politikos standartais, todėl MyOwnConference negali būti atsakinga už tokių svetainių privatumo praktiką bei turinį. Jūs turite susisiekti su šiomis svetainėmis tiesiogiai, siekiant išsiaiškinti jų privatumo standartus, strategijas ir procedūras.

Atskleidimas trečiosioms šalims

Asmeninė informacija, vieša ar privati, negali būti parduota, išmainyta, perduota ar suteikta bet kuriai kitai kompanijai dėl bet kokios priežasties, be užsakovo sutikimo, išskyrus aiškius įsigyto produkto ar paslaugos pristatymo atvejus, klientui prašant.

Su kuo galėčiau susisiekti?

Jei turite klausimų, pasiūlymų ir / ar pastabų dėl privatumo politikos, su privatumo politikos vadybininku galite susisiekti contact@myownconference.com ar by Skype: myownconference.

Pakeitimai šiame privatumo politikos pareiškime

Mes laikas nuo laiko galime keisti savo privatumo politiką, laikantis naujų įstatymų ar industrijos praktikos kodeksų, kurie yra sukuriami. Jūsų atsakomybė yra reguliariai peržvelgti mūsų privatumo politiką, kad susipažintumėte su bet kokias pasikeitimais.


(Paskutinis redagavimas 2016 vasario 12. Redakcija: 2.3)

Mes naudojame slapukus, suteikdami jums geriausią vartotojo patirtį. Jei ir toliau naudositės mūsų svetaine, esame tikri, kad norėsite gauti iš mūsų ir slapukus. Jei norite sužinoti daugiau apie slapukus prašome Spauskite čia.

Aš sutinku
Pagalba internete
You are using AdBlock or some other extension that blocks ads. This is why you do not see the Online Support popup at our website. We recommend either disabling the extension or whitelisting MyOwnConference.com.
Pagalba internete
Pokalbis