Grąžinimo politika

The MyOwnConference paslaugų tiekėjui labai svarbūs atsiliepimai iš vartotojų, dėl teikiamos programinės įrangos. Jei siunčiate mums žinutę informuojančią apie klaidą, turite bet kokių klausimų, ar pasiūlymų, gausite greitą ir kompetentingą atsakymą iš pagalbos tarnybos per 24 valandas. Dažniausiai didžioji dalis iškilusių problemų, išsprendžiamos nedelsiant.

Daugybė teigiamų atsiliepimų, susijusių su mūsų specialistais ir produktais, įrodo profesionalumą, ir mūsų teikiamų paslaugų kokybę.

Vis dėlto, perskaitykite MyOwnConference paslaugų teikėjo pinigų grąžinimo politiką.

Mes teikiame pilną apmokėjimo sumos grąžinimą, žemiau pateiktais atvejais

  • Kai nuolatos susiduriate su trikdžiais, kurie neleidžia jums tinkamai naudotis mūsų programine įranga, ir jei mes negalime ištaisyti šių klaidų per priimtiną laikotarpį, arba negalime pasiūlyti laikino sprendimo.

    Atkreipkite dėmesį! Grąžinamoji išmoka suteikiama tik tuomet, jei pateikiate išsamią informaciją apie trikdžius, kurios prašo mūsų pagalbos tarnyba, kaip antai: ekrano nuotraukos su klaidos pranešimais, prisijungimo duomenys, detalūs jūsų veiksmų aprašymai, failų pavyzdžiai ir kt .;

  • Kai patiriate techninių įrenginių nesuderinamumo problemas (mūsų programinė įranga neatitinka jūsų reikalavimų), kurios neleidžia tinkamai naudotis mūsų programine įranga, ir mes negalime pašalinti nesuderinamumo problemų per atitinkamą laiką, ar negalime pasiūlyti laikino sprendimo;
  • Kuomet per neapdairumą mokėjimą atlikote du kartus.

Jei nesate 100% patenkinti pirkiniu, galite prašyti pilno grąžinimo. Jūs galite atgauti savo lėšas ne vėliau kaip per 10 dienų nuo pirkimo datos.

Mes pasiliekame teisę atsisakyti lėšų grąžinimo šiais atvejais

  • Kai vartotojas reikalauja grąžinimo iš kart tik įsigijęs programinę įrangą;
  • Kai vartotojas informuoja mus apie savo sprendimo pirkti programinę įrangą atšaukimą ir nenurodo jokių konkrečių priežasčių;
  • Kuomet priežastys, trukdančios klientui tinkamai naudotis mūsų programine įranga, yra aiškiai nurodytos mūsų oficialioje svetainėje (Pvz, jei klientas prašo grąžinimo dėl funkcijų nebuvimo, kurių mes niekada nedeklaravome teikiantys, ir kurios nėra įtrauktos į mūsų programinės įrangos funkcijų sąrašą).

Tokiais atvejais, jei jūs nesutinkate su mūsų pinigų grąžinimo atsisakymo pagrindimu, galite kreiptis į savo banką ir inicijuoti nuskaitymą.

Atkreipkite dėmesį! Bet kokiu grąžinimo ar nuskaitymo atveju, jūsų registracijos vardas ir kredito kortelė, bus nedelsiant blokuojami ir jūs nebegalėsite naudotis naujomis mūsų programinės įrangos versijomis.


(Paskutinis atnaujinimas 2015 gruodžio 25. Redakcija: 1.7)

Mes naudojame slapukus, suteikdami jums geriausią vartotojo patirtį. Jei ir toliau naudositės mūsų svetaine, esame tikri, kad norėsite gauti iš mūsų ir slapukus. Jei norite sužinoti daugiau apie slapukus prašome Spauskite čia.

Aš sutinku
Pagalba internete
You are using AdBlock or some other extension that blocks ads. This is why you do not see the Online Support popup at our website. We recommend either disabling the extension or whitelisting MyOwnConference.com.
Pagalba internete
Pokalbis